O nás

HyperGrid.cz vede Zuzka Součková.
Více jak deset let se věnuje reklamní grafice, internetovým projektům, online komunikaci a marketingu v sociálních sítích.
Od roku 2007 tvoří také v Second Life, virtuální marketing v praxi od té doby testuje na svých dvou úspěšných značkách twentyFIRST a 21strom.
Od roku 2008 patří mezi Solution Providers, poskytovatele řešení v Second Life, splňující požadavky společnosti Linden Lab.

V letech 2007 až 2011 se podílela na vytvoření virtuálního města Bohemia, výchozího bodu českých a slovenských uživatelů Second Life, řídila a organizovala jeho provoz, publikovala články na webu města a překládala českou verzi prohlížeče pro SL.
Od poloviny roku 2011 publikuje o virtuálních světech na VirtualWiki.cz, kde také píše návody a příležitostně pořádá veřejně přístupné přednášky pro začátečníky i pokročilejší uživatele virtuálních světů.

V současné době hostuje čtyři univerzitní virtuální projekty na vlastním regionu v Second Life a spolupracuje na některých seminářích pro studenty Univerzity Palackého.

 

Dalšími členy realizačního týmu jsou zkušení uživatelé virtuálních světů – profesionální programátoři, skriptéři a odborníci v dalších oborech, kteří spolupracují na zakázkách dle aktuální potřeby.

V České republice jsme jediný tým s dlouholetými zkušenostmi z virtuálních světů, které umíme využít pro reálné cíle a potřeby vaší firmy či organizace.