Portfolio

Aktuální projekty:

Pegagogická fakulta Univerzity Palackého – výuka českého jazyka

pedagogicka_fakulta-cesky_jazyk5Realizace:
Vytvoření tématických prostředí pro výuku českého jazyka. Výuka a trénink základních dovedností ve virtuálním světě pro studenty i vyučující. Podpora v průběhu výuky, pořízení dokumentačního videa a fotografií v průběhu výuky.

Další informace o projektu
 
 

Web Kitely.cz

kitely.cz-webKompletní realizace  a administrace webu a diskuzního fóra, propagace na virtuálních sítích, příprava a realizace promo akcí spojených s poznáváním specifik Kitely. Web je určen jak pro uživatele virtuálních světů, kteří přecházející ze Second Life do Kitely, tak pro ty, kteří se s virtuálními světy setkávají poprvé.

Web Kitely.cz
 
 

 
 
Virtuální město Bohemia – replika náměstí

Virtuální město Bohemia

Realizace:
Vytvoření a kompletní správa regionů v nekomerčním OpenSim světě Metropolis Grid. Vytvoření celého regionu dle dobových fotografií náměstí a doplnění náměstí novým okolním prostředím – vytvořeno pomocí primů, sculpted objektů i mesh objektů. Vytovření microsite v českém a anglickém jazyce. Propagace na sociálních sítích, uvedená “aprílovou” kampaní v českém prostředí. Fotogalerie, doplňování položek pro uživatele zdarma, návody v češtině pro ty, kteří se setkávají s nekomerčním virtuálním světem poprvé.

Další informace o projektu
Samostatná microsite
 
 

Filozofická fakulta Univerzity Palackého v Second Life

Virtual Work 2012

Realizace:
Návrh a vytvoření budovy, návrh a vytvoření prostředí celého výukového prostoru, návrh a vytvoření prostorů a interaktivních pomůcek pro výuku.
Realizace přednášek pro studenty – základní dovednosti a pohyb v SL, přehled virtuálních světů v současnosti, využití virtuálních světů v praxi, fungování ekonomických principů v Second Life.
Pořizování fotografií a videa z průběhu seminářů.

Další informace o projektu
 
 

Centrum prevence rizikové virtuální komunikace v Second Life

Realizace:
Návrh a vytvoření virtuálního auditoria a laboratoří v Second Life, včetně interaktivních prvků a prezentací.

Další informace o projektu

 
 
 
 
 

Pedagogická fakulta Univerzity Palackého v Second Life

Realizace:
Vytvoření virtuálního kampusu s auditoriem a několika učebnami v prostředí Second Life.

Další informace o projektu
 
 
 

 
 

3D katalog Regionální knihovny v Karviné

Realizace:
Návrh a realizace 3D katalogu, který uživatelům v Second Life umožňuje práci s fondem knihovny v Karviné.

Další informace o projektu
 
 
 
 

Ukončené projekty:

Bohemia Mall

Realizace:
Návrh projektu, návrh zpracování celého regionu, vytvoření společného prostoru v rámci regionu – nábřeží s řekou a hlavního náměstí, vytvoření jednotlivých budov obchodů k pronájmu, úpravy jednotlivých pozemků k obchodním i rekreačním účelům, organizace celého projektu a jeho propagace, psaní článků, vymýšlení eventů a jejich realizace včetně vytváření objektů na míru.

Další informace o projektu
 
 

Městský park a golfové hřiště

Realizace:
3D vizualizace dle katastrálního plánu a aktuální situace – návrh možného vybavení a jednotlivých aktivit v parku, realizace 3D modelu parku, pořízení fotografií a videa.

Další informace o projektu
 
 
 

 
 
Webschool

Realizace: Vytvoření futuristické budovy jazykové školy podle návrhu architekta, vytvoření dárkových předmětů věnovaných avatarům zdarma při otevření budovy, realizace otevírací párty.

Další informace o projektu
 
 

 
 
 
 
 

Filozofická fakulta Univerzity Palackého v Bohemii

Naše realizace: Návrh a vytvoření virtuálního sídla fakulty, její umístění v českém městě Bohemia, proškolení vyučujících v oblasti potřebných znalostí a dovedností v Second Life, vytvoření propagačních předmětů – triček a medvídků rozdávaných zdarma návštěvníkům virtuální fakulty, uspořádání otevírací párty se soutěží o ceny.

Další informace o projektu
 
 
 

 
 
 
 

Pobočka Raiffeisenbank

Realizace: Vytvoření pobočky banky v již existující historické budově českého virtuálního města podle fotografií reálné pobočky banky v Praze.

Další informace o projektu
 
 
 

 
 
 
 

IBM Integrated Delivery Center v Second Life

Realizace: Kompletní návrh a vytvoření Delivery centra v Second Life, organizace otevírací párty a vytvoření prostředí pro párty.

Další informace o projektu
 
 

 
 
 
 

CROY v Second Life

Naše realizace: kompletní návrh a vytvoření virtuálního sídla, inspirovaného architektonicky zajímavou Glass Cube v Německu.  Vytvoření originálního designového nábytku a interiéru.

Další informace o projektu
 
 

 
 
 
 
 

Regionální knihovna Karviná

Realizace: Návrh budovy Regionální knihovny Karviná v podobě zavřené knihy a jeho celá realizace, včetně animací, interaktnivních objektů a později i 3D katalogu knihovny. Vytvoření okolního prostředí v podobě zahrady a aktualizace výstav a zajímavých akcí knihovny každý měsíc již od roku 2008.

Další informace o projektu
 
 

 
 
 
 
 

Služebna Policie ČR v Second Life

Realizace: Replika interiéru nové policejní služebny projektu P1000  podle vizualizací a fotografií reálných policejních služeben. Vytvoření dvou avatarů – policistky a policity.

Další informace o projektu